Our product range includes a wide range of led square panel light.
₹ 800 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 15 W |
| Color Temperature | 5700 K |
| Shape | Square |
| Lumen Output | 2200 lm |
| Dimmable | No |
| Mounting Type | Recessed |
| Body Material | Aluminium |
| Driver Type | External |
| Warranty | 5 Years |
Minimum order quantity: 100 Piece
Debasish Parida (CEO)
36 Electrical Services
4B-03, Ground Floor, Plastic Market, New Bus Stand, Pandri
Raipur - 492001, Chhattisgarh, India