Our range of products include highbay led light.
₹ 3900 / Piece Get Latest Price
| Power | 150W |
| Wattage | 100W |
| Lighting Color | Cool White |
| Brand | Havells |
| Luminous Efficacy | 120 lm/W |
| Model Type | smd |
| Model Name/Number | Havells 150w Highbay light |
| Lighting Type | LED |
| Surface Finish | Polished |
| Body Material | Diecast aluminum |
| Beam Angle | 120 degree |
Minimum order quantity: 5 Piece
Havells 150w induatrial high bay led light
Debasish Parida (CEO)
36 Electrical Services
4B-03, Ground Floor, Plastic Market, New Bus Stand, Pandri
Raipur - 492001, Chhattisgarh, India